01. фебруар 2011.
Хрватска певачица Тереза Кесовија, која је недавно после више од 20 година поновно запевала у Србији, изјавила је да не одобрава најављени наступ Светлане Ражнатовић Цеце на загребачком стадиону Максимир.
„Ни случајно не подржавам! То је идиотизам! Како могу подржавати долазак некога тко је био у најтјешњој вези с оним тко је мајке и очеве завио у црно", рекла је Тереза Кесовија за ИнМагазин.
Кесовија сматра да јој појединци још нису опростили њене концерте у Србији и да је управо зато њен недавни концерт у Дубровнику био слабо посећен.
Тереза је напоменула и да је уверена да ће управо они који њој замерају гостовање у Србији на потенцијалном Цецином концерту на максимирском стадиону бити у првим редовима.