Милошевски је новинарима у Скопљу потврдио да ће “Аволон” продукција у сарадњи са Владом Републике Северне Македоније (РСМ) реализовати богат програм прославе од осмог августа до осмог септембра. Тог завршног дана, македонског Дана независности, на скопском стадиону „Тоше Проески“, како је навио, наступиће - Дејвид Гета. 
- Моја основна идеја била је ако славиме, треба да славиме. Ако је бал, треба да буде маскенбал. Без озбиљне конкуренције, највећи шоу европског артисте ове године је ‘David Guetta Full Monolith Stadium Show’. Са музичког, а посебно са продукцијског аспекта, ово је нешто досада невиђено у европским оквирима, а могу да кажем и у светским оквирима. И, ми смо се потрудили да шоу видимо и у Скопљу осмог септембра- , рекао је Милошески.
Новина је свакако најава да за један такав спектакл, према обећању Милошевског, у Скопљу улаз ће практично битио – бесплатан. Биће само симболичног регистровања од 35 денара (евро вреди 61,50 денара), због очекивано великог интересовања не само публике из Македоније него и читавог региона.
- Са саопштењима о догађају најава ће бити пласирана и у Бугарској, Грчкој, Албанији, Косову, Србији и Хрватској. Ово је нешто што је највеће што је ‘Авалон продукција’ направила. Имаћемо задовољство да коначно после 35 година, да напунимо стадион у потпуности, све четири трибине и терен, изјавио је Милошески, уз најаву да регистрација за догађај почиње већ у петак..
М.С.